#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} دانلودسيستمهاي امنيتي شبكه پروژه پاياني نام فایل : سيستمهاي-امنيتي-شبكه-پروژه-پاياني-68-ص فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 48 حجم : 1 مگابایت وزارت علوم و تحقيقات و فن‌آوري دانشگاه جامع علمي – کاربرديموسسه آموزش عالي علامه طبرسيعنوان پروژه پاياني: امنيت شبکه«تقدير و تشکر» حمد و سپاس پروردگار بي‌همتا و بي‌نظيرم که با الطاف بي‌کران خود توفيق عنايت فرمود تا با ارائه دادن اين پايان‌نامه گامي در مسيّر پيشرفت و هدفم بردارم. سلام و دورد مي‌فرستم به 14 الهة آسماني (ائمه اطهار (س)) اين پايان‌نامه را تقديم مي‌دارم به کسي که اسوة ايثار و فداکاري و از خود گذشتگي و صبر و استقامت و در همة احوال سنگ و صبور، حمايتگر و مشاور زندگيم بعد از پروردگار مي‌باشد و همواره در فراز و نشيب‌هاي زندگي يار و ياوري است مرا، به معناي عميق و ژرف. تقديم به مادر عزيزم و خداوند را از داشتن نعمتي چون او شاکر و سپاسگزارم و به اين مسئله واقفم که هر کاري کنم ناتوان از جبران اين همه ايثار و فداکاريش هستم پس در يک جمله مي‌گويم:‌«مادرم اجرت را از کوثر رسول (ص) خواستارم» همچنين . دریافت فایل

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : important ,پاياني ,پروژه ,شبكه ,امنيتي ,پروژه پاياني ,شبكه پروژه ,امنيتي شبكه ,دانلودسيستمهاي امنيتي ,important font ,شبكه پروژه پاياني
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نیکو فایل 2 دلنوشته‌های یک خادم بلیط ارزان قیمت فازمتر فرمالین کاسه تبتی gateway معماری | نقشه کشی هر چی بخوای هست کاکتوس